Vergaderen in de historische Waag aan de Aalmarkt
Iedereen in Leiden kent De Waag. Het gebouw staat al sinds 1657 aan de Aalmarkt, midden in de binnenstad. In de zomer van 2015 ging het opnieuw open als Waag, met een café en restaurant en een gewaagde, moderne aanbouw. Waag Boven is de zaal waar je kunt vergaderen: een prachtige ruimte vol daglicht, met ruim drie en een halve eeuw Leidse geschiedenis om je heen.
Waag combineert oud en nieuw op een mooie manier. Het historische gebouw is aangevuld met een splinternieuwe aanbouw, zodat je de sfeer van het verleden ervaart met de voorzieningen van nu. Waag noemt zichzelf de grote huiskamer van Leiden: gastvrij en gezellig, binnen en buiten, overdag en 's avonds, met plek voor eten, drinken, kunst en cultuur.
Waag Boven is een zaal vol daglicht, die van iedere bijeenkomst iets bijzonders maakt. Je kunt hier terecht voor een vergadering, een workshop, een presentatie of een training. De zaal combineert historie met moderne faciliteiten: multimedia en wifi zijn aanwezig en de locatie is rolstoelvriendelijk. Er zijn meerdere ruimtes, zodat je ook met subgroepen kunt werken.
Omdat Waag ook een café en restaurant is, is de catering altijd dichtbij. Een goede lunch tussen twee sessies, een borrel na afloop of een diner met je groep: het kan allemaal in hetzelfde gebouw. En met een nachtvergunning kan de avond ook langer duren.
Waag nodigt gasten ook uit voor een rondleiding en een gesprek over het gebouw. Voor deelnemers die Leiden niet zo goed kennen, is dat een mooie manier om de vergaderdag te beginnen of af te sluiten. Zo krijg je meteen een stukje Leidse geschiedenis mee.
De Aalmarkt ligt in het hart van de Leidse binnenstad, tussen de grachten en de historische straatjes. Vanaf station Leiden Centraal loop je er in een kwartier naartoe. Er is parkeergelegenheid in de buurt en de snelweg is goed bereikbaar.
Waag Boven past bij organisaties die een sfeervolle vergaderlocatie in Leiden zoeken, midden in de historische binnenstad, met daglicht en goed eten dichtbij. Ideaal voor een vergadering, training of workshop met een gezellige afsluiting. Neem rechtstreeks contact op met Waag voor de mogelijkheden.
Klik op een opstelling. Vraag Waag Boven welke zalen zich ervoor lenen.
Waag Leiden ligt op loopafstand van Leiden CS en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Vanaf het Haagweg parkeerterrein rijden gratis shuttlebusjes naar de Aalmarkt. De A44 is nabi
Bijkomen met een Leidse koffietafel, energie opdoen met een lekkere lunch of ontspannen genieten van een brunch bij Waag Boven? Dit kan voor, tijdens of na de bijeenkomst bij ons op locatie. Natuurlijk zijn deze culinaire suggesties ook los te boeken. Zin in een lekkere snack tijdens jouw vergadering of borrel ? Op elk gewenst moment van de dag zorgt Waag Boven voor het stillen van de lekkere trek.
Op 50 meter loopafstand.
Typ je vertrekplaats en zie meteen de afstand en reistijd naar deze locatie. We onthouden je vertrekplaats voor de andere locaties.
Die plaats kon ik niet vinden. Probeer een plaatsnaam of postcode.
Handig als je team uit verschillende hoeken komt. Rijtijd bij benadering vanuit de provinciehoofdsteden.
Meer vergaderlocaties in de omgeving van Leiden.